כלי עבודה הדרושים למנעולן

סט כלי עבודה של מנעולן – מה הוא כולל?

מנעולים מתקדמים ומתוחכמים משמשים אותנו בעולם של ימינו כדי לאבטח את חפצינו ואף את שלומנו האישי – אך מה עושים כאשר אנחנו מאבדים את המפתח לדלת הבית? התשובה היא שבמקרים כאלו, כאשר אין בנמצא מפתח רזרבי – עלינו לקרוא למנעולן על מנת שיפתח עבורנו את הדלת, ואולי גם יחליף את הצילינדר, כמובן באמצעות כלי עבודה ייעודיים למנעולנות.

האם חובה לקרוא למנעולן מורשה?

כאשר מנסים לאתר מנעולן מקצועי יש לוודא כי יש ברשותו רישיון מטעם משטרת ישראל. הדבר השני שכדאי שיהיה לו זה ניסיון תעסוקתי בתחום. הדבר השלישי הכי חשוב שיהיה ברשותו הוא הציוד המקצועי הדרוש לעבודה. כאן מדובר על סט כלי עבודה שעשוי לעזור במקרים רבים ומגוונים.

פריצה מקצועית ע"י מנעולן מיומן, למשל כאשר איבדנו את המפתח לדירה, במקרים כאלו חשוב לקרוא למנעולן מקצועי משום שרק הוא יודע כיצד לפרוץ דלת ללא גרימת נזק מיותר לדלת ולסביבתה. הוא עושה זאת בזכות כלי עבודה וציוד מקצועי שמנעולנים מחזיקים ברשותם כדרך קבע.

המצב דומה גם כאשר מדובר על פריצת רכבים. גם כאן הסיבה השכיחה ביותר היא אובדן מפתח. באופן טבעי כאשר מדובר על הרכב שלנו כמובן שנרצה לצמצם נזקים ולכן עלינו לקרוא למנעולן שיגיע עם ציוד איכותי וכלי עבודה מתאימים. יש לציין כי מנעולנים עובדים עם כלי עבודה מהחברות המובילות כמו מקיטה, בוש, ו- MILWAUKEE, לדוגמה.

בגלל האופי הדחוף של שירותי פריצה, רוב המנעולנים עובדים בזמינות של 24 שעות 7 ימים בשבוע, או קרוב לכך.

שירותי מנעולנות נוספים

שירותי מנעולנות ניתנים גם בשגרה ולא רק במצבי חירום – למשל כשרוצים להחליף או לשדרג מנעול של דלת בבית או בעסק. כמו כן, שכפול מפתחות הוא שירות נוסף שמוצע ע"י מנעולנים רבים כיוון שיש ברשותם את הציוד והכלים לכך.

גם בתחום הכספות ניתן לקבל שירותים מקצועיים ממנעולנים. החל משלב בחירת הכספת ועד למצב האפשרי בו איבדתם את המפתח ויש לפרוץ את הכספת. פנייה למנעולן מוסמך המטפל גם בכספות ושיש ברשותו את הציוד המתאים (כאמור, ופה במיוחד – ישנה חשיבות לעבודה עם כלי עבודה מהמותגים המובילים – למשל סט כלי עבודה מתוצרת בוש או מקיטה).

באילו כלי עבודה משתמש מנעולן לצורך עבודתו השוטפת? מדובר על כלי עבודה כגון: פליירים, מברגים, מלחמים, כלי פריצה (לבתים ולכלי רכב), מכונות ממוחשבות להכנת מפתחות כולל קידוד לאימובילייזר ועוד.